بهترین مرکز مشاوره در تهران

آیا ترک شیشه در خانه امکان پذیر است؟

ترک شیشه در خانه

آیا ترک شیشه در خانه امکان پذیر است؟ بله، ترک شیشه در خانه از روش های سنتی است که البته در گذشته پرکاربرد بوده است و تمام آنچه که قرار است در مطلب امروز آورده شود مربوط به ترک شیشه در خانه است.

بیشتر بخوانید : اگر بیمار شما راضی به ترک در کمپ نمیشود.ما میتوانیم شرایط انتقال بیمار را فراهم نماییم. این روش ترک اجباری اعتیاد است.اگر فکر میکنید حضور در کمپ ضرورتی ندارد باید بدانید که تمامی عوامل بیرونی ، محیطی ، اجتماعی و همچنین عوامل درونی که باعث اعتیاد فرد شده هنوز وجود دارد ولی در کمپ فرد از محیط دور شده و این عوامل توسط مشاوره های روزانه درمان میشود و اعتیاد بیمار را به صورت اصولی درمان میکند.

روش سنتی ترک شیشه، ترک در خانه

هنوز هم هستند خانواده های که بیمار خود را در خانه ترک دهند و درمان کنند. هر چند که ترک شیشه در خانه آسان نیست و با پیچیدگی های زیادی همراه است چون اعتیاد  و انواع آن به شیشه هم فرد و هم خانواده وی را درگیر خواهد کرد.روش سنتی و در خانه درمان مصرف شیشه تنها به اعمال به زور و بستن فرد بیمار در خانه متکی است.هدف از بستن بیمار ( به مدت سه روز ) برای فروکش شدن آثار نئشگی ماده مخدر شیشه است.در نتیجه ترک شیشه به روش سنتی و در خانه چندان موفقیت آمیز نیست و در بیشتر موارد بیمارانی که در خانه ترک داده شده اند با عذاب روحی و جسمی سختی روبرو بوده اند.پس ترک شیشه در خانه راه درست و موثری نیست و به هیچ وجه ما آن را به شما توصیه نخواهیم کرد.

روش سنتی ترک شیشه، ترک در خانه

راه درمان اعتیاد به شیشه چیست؟

آیا ترک شیشه در خانه امکان پذیر است؟ شیشه به علت ترشح ماده ای به نام ” دوپامین ” باعث به وجود آوردن احساس نشاط و شادی زیاد در فرد مصرف کننده است.

احساس شادی به وجود آمده از مصرف شیشه کاذب است و فقط در اوایل مصرف وجود دارد اما بعدها اثرات خود را نشان می دهد.تصمیم به ترک شیشه اولین گام برای ترک کردن ماده مخدر شیشه است. راه های زیادی برای ترک شیشه ارائه شده که فقط تعداد کمی از راه های ترک شیشه نتیجه بخش بوده است. اما همان طور که قبلا هم اشاره کردیم مهمترین نقش را خود فرد دارد.شیوه های درمانی زیادی بر اساس نظریه های مختلف اجرا شده اما از هر شیوه و راهی که برای ترک اعتیاد به شیشه اقدام کرده اید باید بدانید چون شیشه فرد را به خود وابسته خواهد کرد پس باید راه درمانی اصولی و علمی را در پیش بگیرید.روشن است راه ترک اعتیاد به شیشه رها شدن بیمار از علائم روانی و سپس شروع کردن به ترک است.شیشه علاوه بر ایجاد وابستگی، به فرد صدمات فیزیکی و روحی را وارد خواهد کرد که باید درمان شود.بهترین راه درمان اعتیاد به شیشه مراجعه به یک کمپ خوب نظیر کمپ همت است که با تجارب موفق خود توانسته است بسیاری از بیماران مبتلا به مصرف شیشه را نجات دهد.

یکی از راه های درمان شیشه که در بسیاری از مراکز وجود دارد ترک کردن شیشه با استفاده از داروهای چون متادون و غیره است که البته داروها برای ترک خیلی موثر نیستند و فقط باعث وابسته شدن فرد به دارو ( اعتیاد به دارو ) هستند.

راه درمان اعتیاد به شیشه چیست؟

راه درست ترک اعتیاد به شیشه درمان ریشه ای است که با استفاده نکردن از هیچ گونه دارو صورت خواهد گرفت.راه و روش مورد استفاده برای ترک شیشه با توجه به عواملی چون جنسیت، سن، مقدار مصرف مواد، زمان مصرف مواد متفاوت است یعنی با لحاظ کردن هر کدام از عوامل گفته شده باید ترک صورت گیرد تا ترک موفق باشد.همچنین به دلیل ایجاد مشکلات روحی در فرد مصرف کننده بر اثر مصرف ماده مخدر شیشه اگر از راهی غیراصولی برای درمان اعتیاد استفاده شود امکان عود اعتیاد وجود دارد. ( مشکلات روحی شامل اختلالات روحی و رفتاری، حمله افکار ناخواسته، توهم زدن و هذیان است. )

سخت بودن درمان اعتیاد به شیشه در منزل

درمان و ترک دادن شیشه از عهده همه برنخواهد آمد پس بهتر است با خود صادق باشیم و بدانیم که درمان اعتیاد به شیشه کار سختی است.در حال حاضر چون اعتیاد به شیشه یاد شده است ترک شیشه از اهمیت زیادی برخوردار است چون شیشه با خود عوارض جبران ناپذیری را دارد و فرد با ترک دادن از اعتیاد به شیشه رهایی خواهد یافت و قادر خواهد بود که یک زندگی عادی را داشته باشد.ترک اعتیاد به شیشه در خانه هم یکی از روش های ترک است. ترک دادن شیشه در منزل برای یک مصرف کننده که مدت زیادی است مصرف شیشه دارد امکان پذیر نخواهد بود.باید ترک در منزل توسط یک پزشک متخصص و یک روانشناس انجام شودزیرا تأثیرات شیشه عمیق تر از تصورات یک فرد عادی است و احتمال موفق بودن در ترک اعتیاد به شیشه فقط و فقط توسط یک پزشک امکان پذیر است.

( برای دریافت هر گونه مشاوره در مورد ترک اعتیاد به شیشه در خانه بهتر است با مشاوران کمپ همت تماس بگیرید. )

اگر همچنان به ترک ماده مخدر شیشه در منزل اصرار دارید پس تک تک مراحل ترک را زیر نظر پزشک انجام دهید و قبل از شروع ترک نزد یک پزشک متخصص بروید تا ابتدا شما را معاینه و از شما آزمایش بگیرد و در صورت نیاز به دارو، داروی مورد نیاز را برای شما تجویز کند.همچنین دقت داشته باشید که داروهای مورد استفاده برای ترک هم باید تحت نظر پزشک باشد چرا که ممکن است اثرات بدی را روی جسم و روح فرد داشته باشد.

سخت بودن درمان اعتیاد به شیشه در منزل

سلسه مراتب ترک شیشه در منزل

اولین مرتبه از ترک ماده مخدر شیشه در منزل، سم زدایی است. سم زدایی زمانی در منزل محقق خواهد شد که بیمار از دارو و تغذیه مناسبی زیر نظر پزشک بهره مند شود.

احتمال دارد که فرد بیمار چند روز به صورت عمیق بخوابد و بعد از خواب عمیق دوره خماری برای او شروع خواهد شد.

در دوره خماری بیشتر افراد بیمار مصرف شیشه را ترجیح خواهند داد. بله! جای تعجب نیست زیرا علت ترجیح دادن مصرف دوباره شیشه در حین درمان ضعف شدید جسمی و روحی فرد بیمار است چون فرد بیمار با قطع مصرف شیشه آب و املاح بدن را از دست خواهد داد.

حالا دوره خماری چقدر زمان لازم دارد؟ دوره خماری حداکثر ۲ هفته زمان لازم دارد که البته ۲ هفته زمان در هر فرد با توجه به شرایط وی متغییر است. ( احتمالا کمتر یا بیشتر باشد. )

برای طی کردن دوره خماری تغذیه مناسب و نظارت پزشک ( متخصص و روانپزشک ) لازم است.

 • محرومیت از مصرف شیشه

حداقل یک ماه زمان باید برای درمان اعتیاد به شیشه و محرومیت فرد از مصرف شیشه طی شود. ( فرد در مدت یک ماه به هیچ عنوان ماده مخدر شیشه را مصرف نکند. )

در مدت زمان گفته شده فرد شرایط روانی خوبی را ندارد و ممکن است از روی هیجان خودکشی کند.

در همین مدت فرد هوس و میل به مصرف را دارد و حتی برخی افراد وقتی به مرحله ممنوعیت از مصرف خواهند رسید به دلیل ناتوانی بر غلبه میل خود مصرف شیشه را از سر خواهند گرفت و علت اصلی منع شما از ترک ماده مخدری چون شیشه در منزل نیازمند بودن فرد بیمار به روانپزشک است.

در همین مرحله که فرد میل به مصرف دارد روند درمان باید زیر نظر روانپزشک ادامه یابد تا فرد از نظر روحی آماده شود.

موارد گفته شده در مورد ترک ماده مخدر شیشه در منزل تنها منحصر به شیشه نیست بلکه برای سایر مواد مخدر نیز کاربرد دارد.

سلسه مراتب ترک شیشه در منزل

مواردی مهم در مورد ترک شیشه

 • ترک بدون مشورت ممنوع

هرگز خودسرانه اقدام به ترک کردن شیشه نکنید زیرا ترک ماده شیشه مشورت و راهنمایی پزشکان را لازم دارد و این به حساسیت روش درمانی برای ترک و درمان شیشه مربوط است.

چنانچه نظر بر ترک کردن در منزل را دارید باز هم از پزشک مشاوره بگیرید تا دچار آسیب نشوید.

 • ترک دائمی

برای موثر بودن ترک و ترک دائمی نباید به روابط و مکان های قبلی نزدیک شوید چون احتمال دارد که نسبت به مصرف دوباره وسوسه شوید. پس به جای حضور در امکان گذشته به جلسات مشاوره و دورهمی های سالم بروید.

چون موادی مثل شیشه باعث ضعف و نابودی املاح بدن است پس سعی کنید که کمبودهای بدن را با رژیم غذایی مناسب برطرف کنید.

فرد بیمار حمایت های اطرافیان به ویژه خانواده و اجتماع را لازم دارد و نباید از حمایت های شان محروم شود.

کنترل علائم درمان اعتیاد به شیشه

آیا ترک شیشه در خانه امکان پذیر است؟ علائم مربوط به ترک مواد مخدر شیشه به وسیله دارو کنترل خواهد شد. هنگامی که فرد در دوره ترک به سر می برد با مشکلات روحی دست و پنجه نرم خواهد کرد که نیاز به کنترل شدن دارد.

بدین معنا هرگز نباید خودسرانه به ترک دادن شیشه اقدام کردو فرد باید تحت درمان پزشک قرار بگیرد.

کنترل علائم درمان اعتیاد به شیشه

پزشک با توجه به علائم روحی و جسمی وی داروهای را تجویز خواهد کرد که باعث کمتر شدن و مدیریت عوارض ناشی از ترک است.

همه داروهای که پزشک برای فرد در نسخه اش نوشته برای کمتر شدن اعتیاد و بالا بردن آستانه تحمل فرد است. ( زیرا واقعا تحمل خماری مواد مخدری چون شیشه سخت و طاقت فرسا است. )

در مورد شیشه چه می دانید؟

” کریستال دی متامفتامین هیدروکلرید ” نام انحصاری ماده مخدر شیشه است که البته در بازار به نام های دیگری نیز وجود دارد. شیشه در رنگ های مختلفی ( چون آبی، سبز و صورتی ) به راه های گوناگونی ( خوردن، استشمام، کشیدن و تزریق کردن ) مورد استفاده است.

در جامعه امروزی سن اعتیاد و مصرف انواع مواد مخدر پایین آمده و متأسفانه در بین انواع و اقسام مواد مخدر آمار مصرف شیشه به طرز فجیحی بالا رفته و اعتیاد به شیشه باعث صدمات جبران ناپذیر در جامعه شده است. اعتیاد به شیشه نه تنها به فرد بلکه به عملکرد فرد نیز صدمه خواهد زد.

از ویژگی های که در اثر مصرف شیشه در افراد به وجود آمده باید به موارد زیر اشاره کرد.

 • بالا رفتن تمایلات جنسی در فرد
 • پایین آمدن سریع وزن ( برای افرادی که تمایل به لاغر شدن دارند مورد استفاده است. )
 • احساس سرخوشی و البته هوشیاری
 • بالا رفتن انرژی بدنی ( به طوری که فرد ساعت ها فعالیت دارد بدون کوچکترین احساس خستگی )
 • و غیره
در مورد شیشه چه می دانید؟
برخی علت گرایش شیشه در جوانان

شیشه در جوانان به سه علت زیر طرفداران زیادی را دارد.

 • بالا رفتن انرژی و فعالیت بدنی زیاد
 • کاهش وزن جوانان بدون دردسر
 • احساس نکردن خستگی ( برای رقابت های علمی مورد استفاده است. )

بله، سه مورد گفته شده اثرات کوتاه مدت شیشه به طور ظاهرا مثبت است که البته باید بدانید هرگز از خطرات و اثرات بلندمدت شیشه که بسیار خطرناک است در امان نخواهید بود.

۴.۶/۵ – (۵۴ امتیاز)

Comments

31 پاسخ به “آیا ترک شیشه در خانه امکان پذیر است؟”

 1. mitraparsa نیم‌رخ

  باتشکرفراوان از زحمات شما بزرگواران.درودبرشما

  1. camp_adminhemmat نیم‌رخ
   camp_adminhemmat

   ارادتمند و خدمتگذار شماییم.
   از اینکه به افراد این جامعه خدمت میکنیم و خداوند افتخار خدمترسانی به ما داده است بر خود می بالیم. با تشکر از ابراز نظر شما. روابط عمومی کمپ همت

 2. سید ابراهیم نیم‌رخ
  سید ابراهیم

  تجربه ترک اعتیاد دارم…کسی خواست راهنمایی میکنم

  1. بهنام نیم‌رخ
   بهنام

   درود بر شما
   من حدود دو سال است که گرفتار اعتیاد به شیشه شدم نمیخوام خانواده ام بفهمند مصرفم روزی دوبار خیلی کم است ممنون میشم راهنمایی ام کنید چگونه شیشه را ترک کنم
   سپاسگزارم

  2. زهرا نیم‌رخ
   زهرا

   سلام چطوری درمنزل میتون کسی ترک کن ک امکان رفتن ل کمپ ب هیچ عنوان نمیشه

  3. صاد نیم‌رخ
   صاد

   سلام و درود بر شما چه عواملی در ترک کردن شما موثر بوده نیاز به راهنمایی شما دارم

  4. صادی نیم‌رخ
   صادی

   سلام میشه منو راهنمایی کنید سه ساله شیشه و متادون مصرف میکنم الان روزی نیم گرم میانگین مصرف شیشه دارم ۲۵ سی سی متادون البته با متادون مشگلی ندارم فقط این شیشه لعمتی دست از سرم برداره ابرومو برده بخدا بی حیثیت شدم با اینکه خیلی هواسم بوده کسی نفهمه اما ازان شاید اونم فقط شاید کسی که ندونه خواجه حافظ خدا بیامرزدش باشه که الان دیگه اونم فهمید داداش من مشکل دولی دارم نمیتونم پیش متخصص برم به کمپ هم اصلا دلم نمیخواد برم مخصوصا باون تیکه اول متن با افتخار نوشتن که ترک اجیاری اخه من نمیفهمم چه کسی مثلا برای منه ۳۷ ساله ثراره تصمیم گیر باشه که اینا اینقدر با اعتماد به نفس نوشتن شما یخاین میام با کتم میبریم این روش به نظر من احمقانه ترین کاری هست که یکسری ادم که مه ادم نما سود جو از بد بختی یسری دیگه آدم بیچاره سواستفاده میکنن و نیت فقط پولی هست البته اگه این متنو منتشر کنن که بهید میدونم ولی اگه شد شما که نوشتی تجربه داری اگه هنوزم به این سایت سر میزنی یه خبر بده همینجا با یه راه ارتباطی خدا خسرت بده برادز

 3. صبا نیم‌رخ
  صبا

  راهی برای روش ترک سریع شیشه هست ؟
  سم زدایی فوق سریع شیشه !!

  1. کمپ همت نیم‌رخ
   کمپ همت

   درمان اعتیاد به شیشه حداقل یک ماه زمان میبره در صورتی که زیر نظر پزشک انجام شود ، مدت ترک شیشه در افراد متفاوته و بستگی به میزان مصرف و شرایط روحی و جسمی ، سن فرد هم داره ، لطفا با مشاوره رایگان کمپ ترک اعتیاد همت خانم کریمی تماس بگیرید

  2. همتاخانم نیم‌رخ
   همتاخانم

   من توروخداکمکم کنید زندگیم ازهم میپاشه با۲تادختر همسرم خبرنداره یک سال مصرف میکنم شیشه

   1. میلاد نیم‌رخ
    میلاد

    آبجی جان ب خودت استرس وارد نکن
    اگه تصمیمتو گرفتی بسم الله
    ۳ روز خواب آلودی ک میتونی بگی کسالت دارم
    بعد اونم اراده خودت مهمه

    1. Ali نیم‌رخ
     Ali

     داداش ، فک نکنم ها . ببین ، من الان بعداز ۱۲ سال ، پاک بودن ، به دلیل مشکلات وارد شده به زندگیم ، یهو دوباره برگشتم به اعتیاد لعنتی متاسفانه ، و یه جوری این شیشه رفت تو پاچم ک خودمم موندم بخدا . الان این هفته چهارمه که دارم پشت سر هم مصرف میکنم ، یعنی هنو یه ماه نشده ، ولی ، اومدم یه روز نزنم و تعطیلش کنم ، بهم حملات پانیک دست داده . واقعا نمیدونم چیکا کنم 😔

 4. سما نیم‌رخ
  سما

  سلام
  سم زدایی فوق سریع شیشه هم انجام میدین
  بدون گذراندن دوره درمان ترک در کمپ ترک اعتیاد

  1. همتاخانم نیم‌رخ
   همتاخانم

   من توروخداکمکم کنید زندگیم ازهم میپاشه با۲تادختر همسرم خبرنداره یک سال مصرف میکنم شیشه

   1. جواد نیم‌رخ
    جواد

    اراده و عزم ادمی هر مشکلی رو حل میکنه این اعتیاد که چیزی نیست با یه تصمیم و اراده محکم قابل حله اونم فقط از طرف شخص الوده .در این قضیه زور و اجبار هیچ فایده ای نداره شخص الوده اول باید بفهمه که داره با هر دودش چه بلایی سر خودش میاره .بعد از اون نگاه کنه ببینه از مصرف چه نتیجه ای گرفته چی بدست اورده و چی از دست داده و خواهد داد جمع موارد اراده رو تقویت میکنه که ازاد بشه الها به کرامت و بزگواریت قسم این ماده شیمیایی را از
    جامعه ما پاک کن .لذت زندگی رو بچشان .امین…..

    1. محمد نیم‌رخ
     محمد

     داداش گلم اینایی که فرمودی درست ولی اونی که داره مصرف میکنه چه در حالت نعشه باشه چه خمار همه اینارو میدونه یعنی دقیقا میدونه که مصرف مخصوصا شیشه همه چیشو ازش میگیره همه چیشو چون خودم مصرف کننده هستم دارم میگم و عذر میخوام رو باد معده حرف نمیزنم،من یه پسر ۴ ساله دارم که همه چیزمه این که میگم همه چیز به جان خودش جز اون هیچ چیزی یا هیچ کسی واسم تو دنیا نه مهمه نه ارزش داره ولی با علم اینکه میدونم اگه ادامه بدم صدرصد از دست میدمش بازم مصرفمو دارم،من از زمان خماری که دارم میرم واسه تهیه پسرم جلو چشممه تا موقع خریدن تا برو تا اخرش که دیگه وسایلتو جمع میکنی بری دنبال کارت.ولی با این حال مانعم نمیشه میدونی چرا چون زورش خیلی زیاده.پس تو ترک حتما باید یه زور بیشتر از زور اون پشتت باشه.بدون زور و اجبار ترک صورت نننممممیییگگگییییررررههههه….تامام

  2. جواد نیم‌رخ
   جواد

   سلام دوستان خداوند این افت رو از جوانها و همه کسایی که درگیر هستند دور کنه یه تجربه دارم امیدوارم به کار کسی بیاد ترک اعتیاد شیشه از ذهن شروع میشه باید تنفر و بیزاری رو زمان مصرف تشدید کنید هر زمان که شروع به مصرف کردید مضرات و صدماتی که به خودتون میزنید رو توی ذهن مرور کنید و این که از کشیدن این لعنتی هیچ فایده ای نمیبرید بر این طرز فکر اصرار کنید و تکرار و تکرار .بعد از مدتی دیگه حالتون ازش به هم میخوره .

 5. سیاوش نیم‌رخ
  سیاوش

  ترک شیشه خیلی سخته خدا کمک کنه کسی گرفتارش نشه ولی اگر پیش اومد توکلتون به خدا باشه تصمیم بگیرید و حتما از طریق کمپ ترک اعتیاد اقدام کنید خیلی کمک میکنه ، دور شدن از محیط زندگی از دوستا از آشناها ، نمیدونم برا من که یه فرصت بود خودمو پیدا کنم تو کمپ

  ممنونم از آقا احسان و حسن آقا که انقدر دلسوزانه به من کمک کردند . دم همتون گرم

  دو ساله پاکم

 6. مینا نیم‌رخ
  مینا

  سلام خسته نباشین
  من مادرم دچار اعتیاد شدن شیشه و مواد های دیگه ای مصرف می‌کنه و حاضر ب کمپ رفتن نیست میخواد توی خونه ترک کنه آیا با متادون میتونیم ترکش بدیم و آیا ضرری ندارد براش
  خطری تهدیدش نمیکنه؟!خیلی از این ماجرا دارم رنج میبرم

 7. حسین نیم‌رخ
  حسین

  سلام اقا محسن عزیز داداش گلم اصلا نمیخوام باوراتو خراب کنم یا رجبه انجمن و کمپ بد بگم اما من حدود ۸ سالو نیم پاک بودم اما الا نزدبک ۷ ماه باز شروع کردم و در به در دنبال راهی غیر از کمپ میگردم چون با سم زدایی خوابیدنش مشکل ندارم اما بلد نیستم پاک بمونم مغزم احتیاج داره به دکتر نه حرفای بچه های انجمن این مواد فراتر از مخدرو دارو هاس قدرت تصمیم گیری رو میگیره و یک مریض روانی میسازه روش کمپ برای مواد های نسل قبل نه این کثافتی که ما داریم میزنیم

  1. شادی نیم‌رخ
   شادی

   چرا انقدر میگید ترک شیشه خیلی خیلی سخته؟؟ زورش خیلی زیاده؟؟ یعنی چی این حرف ها؟؟؟ شما مگه انسان نیستین؟؟ مگه نمیدونین اگه بخواین کوه رو هم جابجا کنین و مصمم به این کار باشین از ته ته قلبتون، هیچ قدرتی توی دنیا مقابل شما نمیتونه بایسته!!! قدرت رویارویی باهاتون رو نداره!!! مگه نمیدونین؟؟ چطور نمیدونین؟؟چطور از قدرت خودتون آگاهی ندارین ؟؟ مگه نمیدونین اگه آدم اراده‌ بکنه و تصمیمی با تموم قدرت بگیره دیگه هیچی جلودارش نیست؟؟ من واقعا تعجب می کنم!!! نمیدونم والا… فقط یک جمله می خوام بهتون بگم : اگه آدم بخواد به چیزی برسه, واقعا بخواد به چیزی برسه, باز هم تاکید می کنم واقعاً با تمام وجود با تمام قلبش بخواد به چیزی برسه, اگه همه دنیا دست به دست هم بدن و جلوش بایستند،امکان نداره بتونن اون آدم رو شکست بدن…. حتی برای یک ثانیه هم به حرف من یا بهتر بگم به اراده و عزم راسخ خودتون شک نکنید……

 8. علی نیم‌رخ
  علی

  سلام وخسته نباشید ب معتادان گرامی
  من بالای ۱۰۰بار ترک کردم ترک کردن راحت ترین کار ممکنه حتی یکبارم کمپ نرفتم ولی پاک موندنه ک مهمه ادم تا خودش نخواد ۱۰۰۰تا کمپ و دکترم نمیتونن درمانش کنن…فقط باید اینو همیشه بدونی وقتی پاک شدی نباید ی دودم دوباره بگیری چون ما دیگه اون ادم سابق نیستیم با همون یک کام دوباره وارده مواد میشیم البته من کلا با شیشه حال نمیکردم مصرف هروئین داشتم الان دوباره ۲هفتس رفتم تو ترک امیدوارم ک اینبار بتونم پاکیمو نگهدارم

 9. رضا نیم‌رخ
  رضا

  ببین شما بی ناموس .حرومزادها هستید.که بچهای مردم.به کمپ اجباری میبرید.بعدس هم با هزاران بی ناموس بازی.هرغلطی دلتون میخواد با خانواده طرف میخوری.

  1. اخمد نیم‌رخ
   اخمد

   دمت گرم

 10. mina نیم‌رخ
  mina

  ,سلام وقت بخیر
  من همسرم اعتیاد ب شیشه داره وحاضر نیست ک هیچ مرکز درمانی بره
  اگر بخواو سنتی ترک کنه آیا وجود دارویی در خانه لازم هست اگر بله راهنمایی کنید ک اماده کنم

  1. کاظم خان نیم‌رخ
   کاظم خان

   دارو میخاد چیکار ۳روز خواب. داره تمام

 11. بلوچ نیم‌رخ
  بلوچ

  به نظر من برای ترک شیشه شربت. دیفن هیدرامین ومی مسکن شما به راحتی شیشه کنار میزارید فقط قبل از احساس خواب آلودگی یک کار سخت انجام بدید بدنمان فعالیت خون رسانی منظم باشه

 12. بهنام نیم‌رخ
  بهنام

  من واقعا گیج شدم که برم کمپ ترک کنم یا خونه یا حتی مصرف کنم بجا ترک چون به نظر من اگه دوره ترک موفق امیز نباشه خیلی احتمالش بالاست که اون فرد هیچوقت موفق نشه تا ترک کنه

 13. زهرا نیم‌رخ
  زهرا

  سلام خیلی خوب ادم بتونه موادکناربزارخیلی ممنونم ازاینکه به افرادگرفتارکمک میکنیدمن یکسال مصرف شیشه دارم دیگه خسته شدم توروخدایکی بهم کمک کن توخونه ترک کنم

 14. اخمد نیم‌رخ
  اخمد

  مگه الکیه بیان تو خونه آدم رو ببرن بیاد ببرید ببینم میتونید

 15. کاظم خان نیم‌رخ
  کاظم خان

  دارو میخواد چیکار ۳روز خواب. داره تمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره رایگان کلیک کنید