خدمات ترک اعتیاد

خدمات ترک اعتیاد

خدمات ترک اعتیاد
خدمات ترک اعتیاد

خدمات ترک اعتیاد

خدمات ترک اعتیاد کمپ کاهش آسیب پیروان همت

باید بدانید که معتاد یک بیمار است و بیمار قادر به ترک بیماری نیست بلکه نیازمند درمان است . به فرایند ترک اعتیاد در پزشکی مرحله سم زدایی میگویند و واقعیت این است که سم زدایی به معنای درمان اعتیاد نیست. فرایند درمان اعتیاد بعد از مرحله سم زدایی با ارائه خدمات روانپزشکی و روانشناسی تا بهبودی کامل فرد است . با چنین رویکردی در کمپ همت خدمات زیر را ارائه میدهیم :

انتقال بیمار

در بسیاری مواقع افراد معتاد خود به صورت داوطلبانه قصد ترک اعتیاد را دارند چرا که تاثیرات اعتیاد باعث از بین رفتن زندگی آنها خواهد شد و در این مواقع کافیست با مدرک شناسایی به کمپ مراجعه نمایند .
در مواقعی شاهد عدم تمایل شخص به حضور در کمپ هستیم . در این موارد از کارشناسان ما مشاوره بگیرید و با مراحل و جزئیات ترک در منزل آگاهی کامل پیدا کنید. سن بیمار ، مواد و دوز مصرفی و سابقه بیماری از عواملی است که شاید نتوانید در خانه ترک کنید و در نظر داشتن حمایت کافی در منزل مهمترین گزینه است. در مواردی که به دلایل شرایط بیمار امکان ترک در منزل نباشد، می توانید درخواست انتقال بیمار به کمپ را بدهید. بیمار توسط آمبولانس به کمپ انتقال خواهیم داد.

از مهمترین دلایل عدم مراجعه معتادین برای درمان ترس از خماری می باشد. اما نگران این مسئله نباشید و به متخصصین کمپ همت اعتماد کنید. با کمترین میزان آسیب پاک درمان خواهید شد.

برای افرادی که به دلایل کاری و … امکان حضور مستمر در کمپ را ندارند و با نظر کارشناس امکان استفاده از خدمات سر پایی را دارند ، به کلینیک سرپایی ارجاع خواهیم داد.

ترک اعتیاد اجباری

راه غیر اصولی و غیر پزشکی که برای ترک در مراکز ترک اعتیاد صورت میگیرد باعث عدم موفقیت در درمان میشود ، ما در کمپ همت بهترین شرایط را برای بیمار فراهم خواهیم کرد . در کمپ همت ، حتی به صورت اجباری، پرسنل تحصیل کرده و متخصص در روند بهبود فرد از نظر روانی و جسمی حضور خواهند داشت. و شما را تا بهبودی با کمترین آسیب یاری خواهند کرد.

مرحله قربالگری کرونا

تست کرونا قبل از ورود به کمپ را اجباری کرده ایم تا از سلامت تک تک افراد اطمینان داشته باشید و با خیال آسوده می توانید در کمپ حضور داشته باشید .

مرحله سم زدایی

خدمات پزشکی و مشاوره روانشناسی

زمانی که فرد از مواد مخدر های مختلفی استفاده می کند سم ها و آلاینده های آن وارد بدن می شوند که در این مواقع کبد و کلیه های انسان اقدام به جذب مواد های سمی از طریق خون می کنند. علاوه بر این ها زمانی که سم زدایی بدن از مواد مخدر انجام می شود مصرف کننده باید تحت درمان باشد و از مواد مخدر ها استفاده نکند. خدمات ترک اعتیاد و سم زدایی بدن از مواد مخدر به گونه ای است که مصرف کننده را از مواد مخدر متنفر کند و مجبور به ترک آن شود علائم ترک اعتیاد و سم زدایی از آن به عوامل مختلفی مانند دارو های مصرف شده هنگام اعتیاد وضعیت سم زدایی مواد و سطح و مدت زمان مصرف و سلامت عمومی فرد و وضعیت تغذیه او بستگی دارد .

در برخی مواقع ممکن است که درمان به روش سم زدایی ماندگاری بسیاری نداشته باشد و اعتیاد فرد باز هم برگردد ، در این مواقع می توان سم زدایی با درمان های نگه دارنده یا درمان های غیر دارویی همراه باشد.

مرحله پیوستن به گروه

ورود به سالن گروهی با امکانات رفاهی ، آموزشی و تفریحی برای سپری کردن مدت زمان دوره ترک . کمپ با داشتن محیطی آرام و تیم درمانی مجرب و متبحر با فراهم کردن بهترین و با کیفیت ‌ترین خدمات آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. مرکز همت دارای سابقه کاری ۱۵ ساله بوده و در منطقه ای خوش آب و هوا در تهران واقع شده است که بسیار مناسب بیمار است .خدمات رفاهی و تفریحی در این مراکز برای بیماران به طور کامل فراهم است: مانند تخت ،تلویزیون، لوازم ورزشی و بدنسازی ،آشپزخانه و سرویس بهداشتی و همچنین منوی غذایی متنوع و با کیفیت عالی، محوطه زیبا برای هوا خوری. تمامی این امکانات دست به دست هم می دهند.که بیماران در این محیط کمتر دچار انزوا بشوند، افراد در این فضا احساس می کنند که به آن ها توجهی خاص می شود که این یکی از مهم ترین دلایلی است که می تواند زمینه ترک اعتیاد را فراهم آورد، همین امر باعث می ‌شود که روند بهبودی بیماران کم تر شود و همکاری بیشتری را با کادر درمان انجام دهند.

تیم درمان کمپ

کنار تمامی امکانات ما پزشکان مجرب و مشاور های شخصی و خانوادگی برای بیماران و خانواده های آن ها در نظر گرفته ‌ایم که درصد بالایی از موفقیت را برای ترک اعتیاد تضمین می کند.

    • حضور پزشک سه بار در هفته
    • حضور روانپزشک یک بار در هفته
    • حضور مددیار هر روز هفته

برگزاری جلسات آموزشی برای خانواده

جهت اطلاع از هزینه ها و نحوه پرداخت خدمات ترک اعتیاد کمپ با ما تماس بگیرید

برای مشاوره رایگان کلیک کنید