مخوف ترین مواد مخدر

معرفی خطرناکترین مواد مخدر

مخوف ترین مواد مخدر مواد مخدری که امروزه به عنوان مواد مخدر جدید شناخته می‌شوند تاثیرات بسیار خطرناک و مخربی بر روی بدن افراد می گذارند به صورتی که می تواند آنها را به سرعت با مرگ روبرو کند.

مخوف ترین مواد مخدر

ما در ادامه می خواهیم مخوف ترین مواد مخدر را به شما معرفی کنیم که احتمالا نام های آنها را زیاد نشنیده اید به این خاطر که این مواد مخدر جزو مواد مخدر جدیدی است که امروزه نسل جدید با آن رو به رو هستند و خصوصیات نفرت انگیز و باور نکردنی دارند:

آشنایی نام های مخوف ترین مواد مخدر ها

کروکودیل

این ماده مخدر بسیار قوی و ارزان قیمت است حتی هزینه تولید آن از هروئین نیز کمتر است. سازندگان می توانند به راحتی این مواد مخدر را در آشپزخانه با ترکیب کردن گازوئیل، نفت ،تینر، رنگ یا الکل بسازند. این ماده مخدر علائم وحشتناکی دارد. مصرف کنندگان این ماده مخدر کم کم با قهوه ای شدن پوست‌شان روبه‌رو می‌شوند و برجستگی های زخم دار فلس مانند ای که شباهت زیادی به پوست کروکودیل دارد روی سطح بدن آنها شکل می گیرد.

آشنایی نام های مخفوف ترین مواد مخدر ها

 

نام این ماده مخدر نیز از علائم وحشتناک آن گرفته شده است. از آنجایی که تعداد زیادی از افراد مصرف کننده نمی توانند رگ شان را به خوبی پیدا کنند پوست منطقه است که تزریق در آن صورت می گیرد و خیلی زود شروع به تخریب شدن و گندیدن می‌کند تا زمانی که چیزی جز استخوان برای آنها باقی نماند. ترک کردن این ماده مخدر نیز بسیار سخت و مشقت بار است. ترک کردن کروکودیل دردی غیر قابل تحمل را به مدت یک ماه به فرد تحمیل می کند و به علت اعتیاد آوری بالا و اثرات جانبی باورنکردنی که دارد طول عمر فرد را به شدت کاهش می دهد.

فلاکا

این ماده مخدر جنایات فجیع را به دنبال دارد. برای مثال فردی که از این ماده مخدر استفاده کرده است می خواسته است که صورت فرد دیگری را با دندان بکند و بخورد. حتی نمیتوانید تصور کنید که این ماده شیمیایی تا چه میزان می تواند انسان را به یک موجود خشن و حیوانی درنده تبدیل کند.

این ماده مخدر بوی بسیار بدی دارد و از طریق بالا کشیدن، خوردن یا تزریق کردن و یا حتی دود کردن می توان آن را مصرف کرد. این ماده بسیار شبیه کوکائین است اما تاثیر آن ۱۰ برابر کوکائین است و عکس العمل های تهاجمی و خشنی مثل رفتارهای یک حیوان وحشی را در فرد ایجاد خواهد کرد. فلاکا دمای بدن ،فشار خون و تپش قلب را در افراد به شدت بالا میبرد تا حدی که ممکن است برای افراد حمله قلبی و حتی مرگ اتفاق بیفتد.

 

آشنایی نام های مخفوف ترین مواد مخدر ها

نمک حمام

نمک حمام همان کاتنین شیمیایی است که ماده محرک بسیار قوی به حساب می آید و هر فرد تنها با یک بار مصرف کردن آن تا چند روز حرکات روان پریشی از خود بروز می دهد. موارد زیادی از قتل تجاوز و دیگر رفتارهای مجرمانه در بین مصرف کنندگان این ماده مخدر دیده شده است. این ماده مخدر ساختاری کریستالی دارد و از طریق خوردن، بالا کشیدن از طریق بینی و دود کردن مصرف میشود. از علائم مصرف این ماده مخدر می توان به بالا رفتن فشار خون و تپش قلب اشاره کرد. استفاده کردن از این ماده مخدر می تواند ایست قلبی ، از کار افتادن اندام های مختلفی از بدن، خودکشی و مرگ را نیز به دنبال داشته باشد.

برومو دراگون فلای

این ماده مخدر نام جالبی دارد و به عنوان یک ماده توهم زای شگفت‌انگیز به حساب می آید و اثرات آن به مدت بسیار طولانی باقی خواهد ماند. این ماده مخدر می‌تواند افراد را تا بیش از ۳ روز در توهم کامل فرو ببرد. برومو دراگون فلای بسیار قوی است و برای نشان دادن تاثیر خود به مدتی زمان نیاز دارد. نشئگی حاصل از این ماده مخدر در بین افراد متفاوت است برای مثال برخی از افراد با مصرف آن صداهای مختلفی می شنوند یا رنگ هایی می بینند و احساساتی را تجربه می‌کنند که بسیار واضح است اما واقعی نیست، برخی دیگر نیز بعد از مصرف دچار حالت تهوع و اوضاع ناخوشایندی خواهند شد.

 

آشنایی نام های مخفوف ترین مواد مخدر ها

دی ام تی

این ماده مخدر نسبت به سایر مواد که در این فهرست نام برده شد کم خطر تر است اما در مصرف آن باید بسیار محتاط بود زیرا توهم زا ترین ماده مخدر در تمام جهان شناخته شده است. اثر ماده مخدر ال اس دی ۸ الی ۱۲ ساعت طول خواهد کشید اما اثر دی ام تی ۵ الی ۱۵ دقیقه است. شاید فکر کنید که تاثیر این ماده مخدر بسیار کوتاه‌مدت است اما نباید قدرت آن را فراموش کرد. نشئگی آن طوری است که شخص فکر می کند برای ساعت ها روزها ماه ها و یا حتی سالها ادامه داشته است.

در خالص ترین شکل دی ام تی به شکل کریستال است و معمولاً به شکل دود کردن مصرف میشود. دود کردن دی ام تی بسیار خطرناک است و اگر آن را به درستی دود نکنید تاثیر زیادی نخواهد داشت. بعد از استنشاق دود و نگهداشتن آن در ریه برای بیشترین زمانی که می توانید رفته رفته صدایی شبیه زمزمه را خواهید شنید که برای افراد معمولاً با لرزش های شدید همراه است. قبل از آنکه متوجه شوید از هوش خواهید رفت سپس وارد تونلی از رنگ ها و اشیاء هندسی خواهید شد که پایانی ندارد.

اگر این دارو به درستی مصرف شود شخص از این تونل خارج شده و وارد دنیای از عکس های باور نکردنی و رنگهای غیر قابل وصف و تجارب شگفت انگیزی خواهد شد. در این مرحله مصرف‌کنندگان ادعا می‌کنند که با خدا یا ماهیت هایی شبیه به خدا هم صحبت شده اند. مضمون بسیار جالب در مورد این ماده مخدر این است که همه کسانی که آن را مصرف کردند تجربه کاملا مشابهی داشتند و ادعا کردند که وارد بعد دیگری از دنیا شده اند.

 

آشنایی نام های مخفوف ترین مواد مخدر ها

مخوف ترین مواد مخدر  جدید دیگری مانند، سلوی وونگا ،لین ،نفس شیطان، کریستال متامفتامین و …نیز وجود دارد که نمی توانیم تمام آنها را در یک مبحث بگنجانیم. استفاده کردن از این مواد مخدر بسیار خطرناک تر از مواد مخدر معمولی است و در برخی موارد ممکن است درمان قطعی برای آنها وجود نداشته باشد البته کمک گرفتن از افراد با تجربه در زمینه درمان بیماری اعتیاد همواره راه حل درستی بوده است.

به این خاطر ما کمپ ترک اعتیاد همت را به شما معرفی می کنیم که با سالها تجربه کاری و نتایج موفقیت آمیز توانسته است تعداد بسیار زیادی از بیماران را درمان کند و پاکی و سلامت را برای این افراد به ارمغان بیاورد. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کمپ ترک اعتیاد همت تماس بگیرید. همکاران ما همواره آماده پاسخگویی و خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.
نویسنده: زهرا افشار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره رایگان کلیک کنید