بهترین کمپ ترک اعتیاد اجباری در تهران

معرفی بهترین کمپ ترک اعتیاد اجباری در تهران

بهترین کمپ ترک اعتیاد اجباری در تهران راه های بسیار زیادی برای کمپ ترک اعتیاد در کشور های مختلف وجود دارد یکی از راه های مرسوم در کشورهایی که آمار اعتیاد بالایی دارند راه ترک اعتیاد اجباری است. ما در این مقاله می خواهیم برای شما نکاتی را مرتبط با کمپ های ترک اعتیاد اجباری توضیح دهیم.

همان طور که از اسم این گونه کمک ها مشخص است افرادی که وارد این کمپ ها می شوند بدون اختیار خود و به صورت اجباری به این کمپ ها وارد می شود و روند ترک اعتیاد خود را طی می کنند. افرادی که وارد  هزینه کمپ اجباری ترک اعتیاد  می شوند را می توانیم در دسته های مختلف دسته بندی کنیم.

 

بهترین کمپ ترک اعتیاد اجباری در تهران

 

  1. اول افرادی هستند که اعتیاد شدید به مواد مخدر دارند و همین موضوع باعث شده است که خانواده های آن ها از آن ها شکایت کنند و خواستار صدور دستور فرستادن این افراد به کمپ شوند و برای آن ها حکم جلب بگیرند. در این صورت بخشی از هزینه های نگهداری این افراد در کمپ ترک اعتیاد اجباری بر عهده خانواده ها است و در صورت نامناسب بودن وضعیت مالی این خانواده ها دولت بخش دیگری از این هزینه‌ها را تقبل می کند.
  2. دسته دومی از این افراد وجود دارند که در طرح های جمع آوری معتادین پرخطر و ناهنجار توسط نیروهای دولتی جمع‌ آوری می‌ شود و این افراد به کمپ های ترک اعتیاد اجباری فرستاده می شود. بهترین روش برای ترک اعتیاد مواد مخدر چه از نظر پزشکی و چه از نظر روانپزشکی مراجعه به مراکز بستری ترک اعتیاد است.همانطور که میدانید برای هر کاری باید به متخصصان کار مراجعه کرد. همانطور که شما برای یک سرماخوردگی به پزشک متخصص و یا پزشک عمومی مراجعه می کنید و نه یک معلم مدرسه . برای این امر نیز شما باید به مراکز متخصص ترک اعتیاد مراجعه کنید.

بنابراین ما این افتخار را داریم که در خدمت رسانی به شما حاضر باشیم و از بهترین متخصصان برای خدمت رسانی به شما عزیزان دعوت به عمل آوردیم .البته کمپ های ترک اعتیاد اجباری نقاط ضعف و نقاط مثبت یا می‌توان گفت معایب و مزایای مختلفی دارند که به هزاران نکته مرتبط است .

 کمپ ترک اعتیاد اجباری

اگر بخواهیم مزایای این کمپ های ترک اعتیاد اجباری را برای شما بازگو کنیم می‌توانیم بگوییم که با توجه به آمار به دست آمده مزایای این روش ترک اعتیاد اصلا به چشم نمی آید. دلیل این موضوع اجباری بودن آن ها است.

 کمپ ترک اعتیاد اجباری

 

از آن جایی که یکی از اصولی ترین و اساسی ترین موارد ترک اعتیاد که به افراد کمک می کند این است که فرد متقاضی ترک اعتیاد باید با اراده خود وارد روند ترک اعتیاد شود و ترک به صورت اجباری دقیقاً برعکس این اصول است.

پس به زبان ساده تر می توان گفت که ترک اجباری نمی‌ تواند به آن صورتی که لازم است اثربخش باشد و برای افراد مفید باشد .آماری که نشان میدهد این است که اکثر این افراد پس از خروج از کمپ های ترک اعتیاد اجباری باز هم به مواد مخدر و مواد محرک روی می آورند. آماری که نشان می دهد

افرادی که در هزینه کمپ اجباری ترک اعتیاد  موفق به ترک دائم اعتیاد شدند در بهترین حالت ۱۰ الی ۱۵ درصد است،یعنی تنها در ۱۰ الی ۱۵ درصد آن افراد شاهد این امر هستیم که ترک آن ها با دوام و پایدار بوده است و اثر بخشی لازم را داشته است و مابقی این افراد یعنی حدود ۸۵ الی ۹۰ درصد بعد از آزادشدن از کمپ های ترک اعتیاد اجباری باز هم به مواد مخدر و مواد اعتیادآور روی می آورند .

البته بعد از مصرف دوباره درصد جذب مواد مخدر در بدن آن ها بالاتر از پیش رفته است که این امر باعث می شود که فرد تمایل بیشتری مصرف مواد مخدر پیدا کند و دوز استفاده کردن از این مواد را بالاتر ببرد.

اخبار هایی که از این منابع رسمی  و یا نیمه رسمی به گوش ما رسیده است، نشان می دهند که افرادی که در این کمپ‌ها مسئولیت افراد معتاد را برعهده دارند و رفتار بدی با این افراد دارند و در بعضی موارد آن ها را چه از نظر جسمی و چه از نظر کلامی تحقیر می کنند که خود این مورد هم می تواند انگیزه ترک اعتیاد را حتی در کسانی که تمایل به ترک اعتیاد دارند کم کند و یا حتی به کلی از بین ببرد.

 

 کمپ ترک اعتیاد اجباری

مشاوره ترک اعتیاد اجباری

از طرفی کمپ های ترک اعتیاد روشی که برای از بین بردن اعتیاد در فرد اجرا می‌کنند بسیار غیر اصولی است و حتی اگر کسی به صورت دلخواه وارد این کمپ های اجباری شود یک راه غیر اصولی و غیر پزشکی را برای درمان بیماری  پیش روی خود می‌ بیند و حتی در این صورت هم درصد موفقیت بسیار کمی برای این افراد وجود خواهد داشت

 

یعنی می ‌توان به زبان ساده‌ تر گفت که روش غیر اصولی می‌ تواند حتی انگیزه را در با انگیزه ترین افراد برای ترک اعتیاد از بین ببرد. ما به شما مرکز ترک اعتیاد همت را پیشنهاد می کنیم که یکی از بهترین کمپ ترک اعتیاد در سطح تهران است.

مشاوره ترک اعتیاد اجباری

 

شما می توانید با تماس گرفتن با ما سوالات خود را بپرسید و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید .همکاران ما به طور بیست و چهار  ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان و اطلاع رسانی به شما عزیزان هستند. جلب رضایت بیماران برای ما از هر چیزی مهم تر است.  شما می توانید با اعتماد کامل به مرکز ترک اعتیاد همت مراجعه کنید.

 

۶ دیدگاه

  • با سلام و خسته نباشید برادران و خواهران زحمت کش شما که قبول زحمت میکنید لطف کنید باین جور خانواده ها که از روی ناچاری به شما پناه میاوردن و تمام هستی و ثروتشان را از دست داده اند کمک کنید و بقیه افراد که در گیر این معزل هستند را نجات دهند چرا دولت دست اینها را نمی‌گیرد میزا رن تا چندین خانواده از بین برون تا کاری بکنن . چی بگم ترا بخدا بداد این خانواده ها برسید

  • سلام من دیروز شوهرمو اجباری راهی کمپ همت کردم امیدوارم حالش خوب بشه برای شوهرمو زندگی که چندماهه شروع کردیم دعا کنی باهزار امیدو آرزو ازدواج کردم نمیدونم چرا شوهرم بی عقلی کردو رفت سمت شیشه یه ماهه میکشه چاره ای جز اجباری نداشتم برام دعا کنید

  • چرا به کسانی که دچار اعتیاد شدن به راحتی میگین برو طلاق بگیر جدا شو خدارو خوش نمیاد برای زندگی مردم تصمیم نگیری دلجویی کنی راهنمایی خوب کنی طلاق شروع یه بدبختی دوبارس یادتون رفته یه روزی همسرتون تو سلامت کامل بود و براتون چه خوبیایی داشتچرا فقط برای روزای خوش همسرتونو میخواین بهش کمک کنین اصلا فکر کنین خدا یه فرزند علیل داده مراقبش باشین تورو خدا کم برین دادگاه هرچی طلاق بیشتر بشه فساد بیشتر میشه همه ما سالم بدنیا اومدیم با عیب و نقص های خودمون اولادمون ناقص یا مریض میشه خدا هیچکس رو مریض بدنیا نیاورده یه کم دلهاتونو صاف کنی ادمایی که اعتیاد دارن مریضن باید کمکشون کنیم مگه ما چند سال عمر میکنیم حتی نمیتونیم به زندگی خودمون خدمت کنیم چه برسه دست یه بدبختیو بگیریم من عاشق شوهرمم یه ماهه افتاده تو دام اعتیادبه شیشه گذاشتمش کمپ خودم همه کاراشو میکنم چندماهه ازدواج کردیم با اعتیادش دل منو شکوند ولی قرار نیست منم دلشو بشکنم از این بدبخت ترش کنم تا خوبه خوبش نکنم زن نیستم اول سلامتی بعد زندگی همیشه برای هرقفلی کلیدی هست شما شاه کلید باشین که از پس هر قفلی بر بیای برای منم دعا کنی خدارو فراموش نکنیم 🙏🙏🙏

  • سلام. بنده به شدت موافق این کمپها هستم. و واقعا وجود این کمپ ها در تهران لازمه و باید بیشتر باشه و مورد حمایت دولت. عجیبه که خیلی ها میگن معتاد خودش باید اراده منه و تصمیم بگیره. ببخشید معتاد اگه میتونست اراده کنه و تصمیم بگیره که اصلا معتاد نمیشد. طبیعیه که هیچ معتادی حتی گردن نمیگیره که معتاده بعد انتظار دارید بیاد بره کمپ؟ شنیدن اسم کمپ اجباری لرزه به اندام معتاد میندازه. خانواده های خسته و به ستوه آمده که حریف یه معتاد کله خراب نمیشن. بهترین راهش همین کمپ هاست. خواهشا دیگه این کمپ ها رو انگولک نکنید. پلیس مملکت که تعطیله.قوانین مملکت هم که قربونش برم. به جای بردن به کمپ میبرن زندان که توی زندان خانواده ها پول بریزن. دولت فقط لطف کرده و مواد رو فراوون کرده توی مملکت. اینم که میگن توی این کمپها میزنن و شکنجه میکنن همش حرف مفته. بلاخره معتادی که توی کمپ گردن کلفتی میکنه و سروصدا میکنه یه گوشمالی میخواد. خدا خیرتون بده. دم همتون گرمه

  • متاسفانه در اکثر کمپهای اجباری به معتادین سوای شکنجه های روحی و روانی تجاوز هم میکنند تو کمپ قوچ حصار که مسئولش مهدی گربه بود بارها شاهد تجاوز بودیم حتی در یکشب ۳ نفر بخاطر کتکها کشته شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره رایگان کلیک کنید