بهترین و تخصصی ترین مرکز ترک اعتیاد تهران

معرفی تخصصی‌ترین مرکز ترک اعتیاد تهران

بهترین و تخصصی ترین مرکز ترک اعتیاد تهران افراد معتاد به هر چیزی ممکن است اعتیاد داشته باشند که خطرناک‌ترین آن‌ها اعتیاد به مواد مخدر است، در قدم اول باید قبول داشته باشند که مشکل اعتیاددارند و قبول کردن این برای هر معتادی کار اسانی نیست.

حالا وقت آن است که برای ترک کردن دنبال راهی باشند و آمادگی خود برای موانعی که مطمئنا با آن مواجه خواهید شد حفظ کنند، برای ترک اعتیاد می‌توانند به مراکز کمپ، بهترین و تخصصی‌ترین مرکز ترک اعتیاد تهران مراجعه کنند.

 

بهترین و تخصصی ترین مرکز ترک اعتیاد تهران

اعتیاد به مواد مخدر یک نقص مشخصه یا نشانه ضعف نیست و به زمان زیادی برای غلبه به آن نیاز دارد. استفاده از داروهای غیرقانونی می‌تواند باعث ایجاد تغییراتی در مغز شود و باعث ایجاد تمایل شدید و اجبار به استفاده از آن شود؛

اما بازگشت از این حالت هیچ‌وقت از دسترس خارج نمی‌شود، مهم نیست که وضعیت افراد معتاد چقدر ناامیدانه به نظر می‌رسد. با حمایت و رفتار مناسب از طرف بهترین و تخصصی ترین مرکز ترک اعتیاد تهران، تغییر ممکن است.

پر کردن زمان در مرکز درمان اعتیاد به مواد مخدر اولین گام بزرگ در جهت بهبودی از اعتیاد است. فرد معتاد در این مکان‌ها، حمایت و ساختار موردنیاز برای ایجاد تغییرات زندگی سالم و شروع در مسیر بهبودی را به دست خواهید آورد.

بهترین و تخصصی‌ترین مرکز ترک اعتیاد در تهران به افراد معتاد کمک می‌کنند تا با انجام یک برنامه خوب که توسط پزشکان، روانشناسان و دیگر کادر درمانی تنظیم‌شده است کم‌کم درمان شوید. قبل از اینکه فرد معتاد درمان را ترک کند، مشاور درمانی برنامه‌ای را کنار هم قرار می‌دهد که کمک می‌کند افراد هوشیار بمانند و ریسک بازگشت را به حداقل برسانند.پزشکان  در رابطه با موارد اعتیاد به مواد مخدر به افراد معتاد کمک می‌کنند. بسیاری از انواع اعتیاد وجود دارد، نه‌تنها اعتیاد به کار، قمار و غیره وجود دارد؛ که از بین آن‌ها مواد مخدر و هروئین بسیار خطرناک بوده وزندگی فرد را نابود می‌سازد. با مراجعه به بهترین و تخصصی‌ترین مرکز ترک اعتیاد تهران افراد معتاد می‌توانند زندگی خود را نجات داده وزندگی جدیدی را شروع کنند.

 

بهترین و تخصصی ترین مرکز ترک اعتیاد تهران

بهترین مرکز های ترک اعتیاد تهران

انواع داروهای ترک اعتیاد

درمان با داروی SUBOXONE

یک پزشک متخصص  می‌تواند به شما کمک کند که عاری از مواد مخدر باشید، ازجمله داروهایی که برای معتاد در بهترین و تخصصی‌ترین مرکز ترک اعتیاد تهران توسط پزشکان تجویز می‌شود ممکن است Suboxone باشد، این دارو می‌تواند باعث تسکین طولانی‌مدت اعتیاد به مواد مخدر شود، داروهای دیگری هم وجود دارد که با توجه به شرایط بیمار تجویز می‌شوند. درمان روانی از بخش مهم درمان هست.

درمان با متادون

برای موارد بسیار دشوار اعتیاد به  مواد مخدر، متادون می‌تواند شکل ایدئال برای درمان اعتیاد باشد. بااین‌حال، این نوع درمان اعتیاد مستلزم بازدیدهای روزانه کلینیکی است. در مقایسه با بازدیدهای ماهانه پزشکان، برنامه تعمیر و نگهداری متادون می‌تواند فشاری بر سبک زندگی شما وارد کند و Suboxone به‌طورکلی ایمن‌تر از متادون هست. متادون می‌تواند به‌طور بالقوه موجب برخی عوارض جانبی جدی ازجمله مصرف بیش‌ازحد شود.

بااین‌حال قطعاً بیمارانی هستند که از برنامه نگهداری متادون، حداقل برای شروع، بهره‌مند می‌شوند. ازآنجاکه قبل از شروع درمان نیاز به یک دوره طولانی قبل از شروع درمان ندارد، میزان موفقیت نسبتاً بالایی دارد.

 

بهترین و تخصصی ترین مرکز ترک اعتیاد تهران

درمان با دارو NALOXONE

این دارو هم‌چنین به‌عنوان Narcan شناخته می‌شود، این داروی نجات‌دهنده زندگی می‌تواند مصرف بیش‌ازاندازه را معکوس و اعتیاد آغاز کند. در برخی از کشورها یک داروساز آن را به معتادان تجویز می‌کند. در حقیقت، صحبت از naloxone در حال تبدیل‌شدن به یک داروی ضد مواد مخدر بوده است. پزشکان می‌توانند نسخه‌ای از naloxone را به هرکسی که   به مواد مخدر اعتیاددارند تجویز کنند.

درمان با داروی NALTREXONE

علاوه بر buprenorphine، متادون، naltrexone گزینه دیگری برای درمان اعتیاد به مواد مخدر است. مشکلی که دارد این است که  بیماران باید قبل از شروع کار با naltrexone، یک دوره طولانی از خروج افیونی را طی کنند. در غیر این صورت نمی‌توانند از آن استفاده کنند.

افراد معتاد بدانند که  کمپ ترک اعتیاد ممکن است و زمان آن است که دست‌به‌کار شوند. با بهترین و تخصصی‌ترین مرکز ترک اعتیاد تهران تماس بگیرند، پزشکان متخصص اعتیاد در کلینیک‌ها آماده خدمت هستند.

 

بهترین کمپ های ترک اعتیاد

بهترین کمپ های ترک اعتیاد

برنامه مراقبت از درمان اعتیاد

برنامه‌های  مراقبت بعد از درمان برای معتادان بر اساس نیازها، نگرانی‌ها و سبک زندگی فرد هستند. بااین‌حال، برخی عناصر وجود دارند که در اغلب برنامه‌های درمان اعتیاد گنجانده‌شده‌اند:

ادامه مشاوره: حتی زمانی که برنامه درمان به اتمام رسید، ممکن است هنوز هم برای مراقبت در مشاوره‌ها شرکت داشته باشید. ازجمله برنامه‌هایی برای ادامه مشاوره: درمان سرپایی و بازگشت به درمان انفرادی است.

برنامه‌های پشتیبانی و حمایت: گروه مبارزه با مواد مخدر در بهترین کمپ ترک اعتیاد برنامه‌ای دارند که می‌توانند به افراد درگرفتن پشتیبانی مداوم کمک کنند. این مراکز یک  برنامه چندمرحله‌ای را دنبال می‌کنند تا افراد را به زندگی عادی برگردترند. در جلسات آموزشی افرادی را می‌بینند که مشکلاتی مانند هم دارند و این فرصت را به افراد معتاد می‌دهد  که تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

 

بهترین کمپ های ترک اعتیاد

بهترین مشاوره رایگان ترک اعتیاد

دخیل بودن در فعالیت‌های مثبت: معتادان می‌توانند به‌جای تمرکز بر پیش‌گیری از بازگشت، رویکرد تمرکز بر چیزهای مثبت که می‌توانند انجام دهند، اتخاذ کنند که به‌طور خودکار ذهن خود را از مواد مخدر نگه می‌دارد. در برخی از دوره‌های برگزارشده در مراکز کمپ و بهترین و تخصصی‌ترین مرکز ترک اعتیاد تهران این برنامه تشکیل می‌شوند.

شکل دادن به زندگی جدید: هنگامی‌که افراد معتاد می‌خواهند زندگی خود را تغییر دهند، کنترل یک برنامه سلامت یا برنامه سلامت جامع ضروری است. ورزش نه‌تنها افراد به تندرستی وامی‌دارد، بلکه به استقامت و غلبه بر تمایل خود برای مصرف مواد مخدر نیز کمک می‌کند. همچنین برای سوخت‌وساز بدن نیز ضروری است. تغذیه و ورزش متعادل و مناسب به حداقل رساندن آسیب اعتیاد و به ایجاد قدرت و مصونیت  کمک خواهد کرد.

بهترین مشاوره رایگان ترک اعتیاد

 

از خانواده و دوستان خود پشتیبانی کنید: مراقبت‌های ترک مواد به‌تنهایی نمی‌تواند انجام شود بلکه آن‌ها به پشتیبانی نیاز دارند. به یاد داشته باشید، افراد معتاد بعد از ترک در حالت بسیار آسیب‌پذیر قرار دارند و می‌خواهند افرادی را داشته باشند که زمانی که تمایل شدید و یا در وضعیت خطرناکی قرار گرفتند، به آن‌ها مراجعه کنند.

بهترین و تخصصی ترین مرکز ترک اعتیاد تهران دوستان و خانواده شما به‌عنوان دوستان همیشگی هستند که افراد می‌توانند هرزمانی که خواستند از آن‌ها کمک بخواهند، خانواده بیش از آن خوشحال خواهند شد که بتوانند کمک کنند.

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره رایگان کلیک کنید