کمپ ترک اعتیاد رایگان

معرفی کمپ ترک اعتیاد رایگان

کمپ ترک اعتیاد رایگان کانون بازپروری و ترک اعتیاد همت آمادگی سرویس دهی به افراد معتاد و به اصطلاح کارتن خواب را در شهر تهران دارد و چیزی که این کمپ را از دیگران جدا می کند و نسبت به دیگران برتری می‌ دهد این است که بخشی از هزینه ها را به صورت رایگان ارائه می دهد.افراد معتادی که برای ترک اعتیاد خود احتیاج به کمک و حمایت از طرف کمپ های مختلف را دارند ، کانون بازپروری و ترک اعتیاد همت آمادگی سرویس دهی به این افراد را در شهر تهران به صورت رایگان دارد.

ما در کمپ ترک اعتیاد همت از مردم درخواست می‌ کنیم که در صورت شناسایی افراد معتاد و یا به اصطلاح کارتون خواب آن ها را به این کمپ معرفی کنند تا ما زمینه نجات آن ها را از مشکلی که در آن گرفتار شده ‌اند فراهم کنیم و مسیر بازگشت آن ها را به آغوش خانواده و جامعه هموار کنیم.

حمایت از افراد کارتن خواب در مسیر ترک اعتیاد قطعا باعث می‌ شود که زندگی آن ها متحول شود و همچنین از گرما و سرمای شدید هوا جان سالم به در ببرند. مردم عزیز شهر تهران برای انجام هماهنگی و یا اعلام آمادگی خود می توانند با شماره ۴۴۱۵۵۹۳۸ تماس حاصل نمایند.کمپ همت ضمن تقدیر از ارگان های دولتی شهر تهران در حمایت از این کمپ اعلام می کند که معتادان رو به بهبود در این کمپ از آموزش های فنی و حرفه ای در رشته های مختلف بهره مند می شود. ما معتادان بهبود یافته را حمایت می کنیم و به آن ها کمک می‌ کنیم که بتوانند در شغل ها و حرفه های مختلف شروع به انجام فعالیت کنند.

 

در کمپ ترک اعتیاد همت تمامی مددجویان از خدمات پزشکی و روانپزشکی این مرکز بهره مند می شوند همچنین جلسه های توجیهی برای خانواده های علاقمند برگزار می شود. کمپ ما با داشتن سال ها سابقه کاری این افتخار را دارد که روز به روز از افراد بیشتری پذیرش کند تا بتوانیم در کنار یکدیگر با حفظ سلامت روحی و روانی افراد جامعه، جامعه ای سالم‌تر و آبادتر داشته باشیم.

 

کمپ ترک اعتیاد رایگان

آنطور که می دانید یکی از بزرگترین مشکلات گریبان گیر خانواده های امروزه بیماری اعتیاد است البته هرگز نباید فراموش کنید که اعتیاد جرم نیست بلکه بیماری است و فرد معتاد یک بیمار به حساب می آید. متاسفانه امروزه تعداد بسیار زیادی از هم وطنان ما درگیر این موضوع و مشکل شده اند و از آنجایی که ما اعتیاد را تنها یک بیماری می دانیم و به درمان آن اعتقاد دارید روش های مختلفی برای درمان اعتیاد ارائه می دهیم و هر شخصی با توجه به روحیات و شدت بیماری اش می توانند از این روش ها بهره مند باشد.

ما معتقدیم یکی از کامل ترین شیوه های ترک اعتیاد گذراندن طول درمان در کمپ ترک اعتیاد همت است ، ما تمامی امکانات و وسایل مورد نیاز شما را برای تان فراهم می کنیم .در مرکز ترک اعتیاد همت ما هرآنچه برای ترک بیمار در کمپ ترک اعتیاد نیاز است فراهم می کنیم . در کمپ همت ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که محیطی امن و بدون دسترسی به هیچ گونه ماده ممنوعه ای را فراهم کرده ایم.

کمپ ترک اعتیاد رایگان در تهران

 

کمپ ترک اعتیاد رایگان در تهران

شما می توانید در این کمپ محیطی آرام و بدون استرس و درگیری را در مدت ترک خود تجربه کنید .ما در این مرکز با فراهم کردن محیط بدون درگیری روحی و عاطفی، فراهم کردن امکانات رفاهی و تفریحی مجاز محیط مناسب ترک اعتیاد را در داخل شهر تهران فراهم کرده‌ایم. در نظر گرفتن هزینه های مورد تایید سازمان بهزیستی جهت هزینه کمپ ترک اعتیاد ما را جز کمپ های ترک اعتیاد با قیمت مناسب اما با کیفیت بالا قرار داده است.

ما از پزشکان و مشاوران مجرب و متبحر در زمینه کاری خود دعوت به عمل آورده ایم . مهمترین دلیل ارجح بودن این روش حضور همدردان با تجربه به عنوان خدمتگزار در کنار معتادین می باشد. تجربه سال ها پاکی بزرگترین گنج برای مددجویان است که ما آن را به بیماران خود هدیه می دهیم.

کمپ ترک اعتیاد همت از سمت سازمان بهزیستی مجوز رسمی دارد و به صورت کاملاً علمی و اصولی آماده خدمت رسانی به شما مددجویان است. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با قوانین کمپ ترک اعتیاد و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های مختلف با کمپ ترک اعتیاد همت تماس حاصل نمایید.

مشاوره ترک اعتیاد رایگان

ما در کمپ ترک اعتیاد همت جلسات آموزشی توجیهی برای بیماران برگزار می‌کنیم و مددجویان توسط مدد یاران ارزیابی می‌شوند . پاسخگویی تلفنی ما به صورت شبانه روزی است و همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند. هزینه کمپ های ترک اعتیاد نیز طبق تعرفه مصوب از سوی سازمان بهزیستی استان تهران اعلام می شود.

 

مشاوره ترک اعتیاد رایگان

هزینه درمان محاسبه گشته و با توجه به شرایط کیفی، کمی و غیره این مراکز تعیین می شود. نگران هزینه های درمانی کمپ ترک اعتیاد همت نباشید ،شما می توانید پرداخت های خود را به صورت چند مرحله ای انجام دهید فقط کافی است که شما تصمیم خود را بگیرید و می توانید بقیه کارها را با خیال راحت به ما بسپارید. ما برای کمک به شما اینجا هستیم. شما هر لحظه ای که تصمیم خود را گرفتید و آماده ترک مواد اعتیاد آور شدید می توانید با ما تماس بگیرید و دوره رهایی خود را آغاز کنید.

ما همواره کنار شما هستیم شما می توانید برای تماس گرفتن با ما خیالتان آسوده باشد و احساس راحتی کنید، مشاوران ما همواره به صورت شبانه روزی آماده راهنمایی شما عزیزان هستند تا به طور کامل به سوالات شما پاسخ دهند .ما برای کمک به شما اینجا هستیم . پس از اینکه تصمیم خود را گرفتید می توانید دوره های خود را آغاز کنید .

شما پس از مدت کوتاهی می توانید انسان جدیدی را در خود کشف کنید و می توانید آینده جدید برای خود بسازید .حضور پزشک های متخصص و همچنین روان پزشک های متخصص و با تجربه در زمینه اعتیاد به صورت مداوم به فرد کمک می‌کند تا بتواند خودش تصمیم بگیرد و و این چنین است که شما می‌توانید فردی شاد باشید و آینده زیبا برای خود بسازید.

سوالات متداول

ترک مواد چه مدت زمان می برد؟

مدت زمان ترک در افراد مختلف با توجه به سن ، مواد ، دوز مصرفی ، بیماری زمینه ای متفاوت است، پذیرش در کمپ برای دوره ۲۱ روزه میباشد که حدود یک هفته بسته به شرایط بیمار دوره سم زدایی را سپری خواهند کرد .

آیا داروی برای ترک اعتیاد وجود دارد؟

ترک اعتیاد همواره همراه با عوارضیست که همین امر موجب شده افراد نخواهد ترک کنند ، در کمپ با توجه به عوارضی که وجود دارد و زیر نظر پزشک آسیب های ناشی از ترک را به حداقل میرسانیم تا بیمار راحت بتواند دوران ترک را سپری کند .

آیا به مراجعین مشاوره رایگان می دهید ؟

مشاوره رایگان ترک اعتیاد به شخص بیمار یا اطرافیان و خانواده از اولین خدمات کمپ همت است ، همچنین علاوه بر آن میتوانید از خدمات رایگان مشاوره با روانشناس مجموعه هم استفاده است . در کمپ همت ما پذیرش را با بهترین امکانات با حداقل هزینه ها انجام خواهیم داد  . اگر به دنبال کمپ ترک اعتیاد رایگان هستید ، کد تخفیف ۲۰ درصدی= بهار پاک را برای شما دوست عزیز در نظر گرفته ایم . به راحتی میتوانید با کارشناس تماس بگیرید و از تخفیف ۲۰ درصدی ( بهار پاک ) استفاده کنید .

ترک شیشه در منزل امکان پذیر است؟

بله، ترک شیشه در خانه از روش های سنتی است که البته در گذشته پرکاربرد بوده است. باید ترک در منزل توسط یک پزشک متخصص و یک روانشناس انجام شودزیرا تأثیرات شیشه عمیق تر از تصورات یک فرد عادی است و احتمال موفق بودن فقط و فقط توسط یک پزشک امکان پذیر است. راه ترک اعتیاد به شیشه رها شدن بیمار از علائم روانی و سپس شروع کردن به ترک است.شیشه علاوه بر ایجاد وابستگی، به فرد صدمات فیزیکی و روحی را وارد خواهد کرد که باید درمان شود. بهترین راه درمان اعتیاد به شیشه مراجعه به یک کمپ است .

روش‌های ترک اعتیاد به تریاک چیست؟

راه‌های مختلفی برای ترک اعتیاد به تریاک وجود دارد: ترک در مراکز کمپ، با کمک داروها، ترک در خانه، هر یک از این روش‌ها برای هر فردی متفاوت است و بسته به‌شدت مصرف فرد دارد.

بهترین روش ترک گل چیست؟

وابستگی گل بیشتر به صورت فکری است و فرد به تنهایی قادر به ترک نیست و برای ترک ماده مخدر گل نیازمند یاری اطرافیان است.در صورتی که هنوز هم مصرف تفننی دارید و نسبت به اعتیاد به گل مطمئن نیستید پس تست اعتیاد به گل را بدهید تا در صورت اعتیاد داشتن اقدام به ترک ماده مخدر گل کنید.ترک ماده مخدر گل به صورت تدریجی یکی از روش های موثر است.

آیا کمپ به صورت رایگان پذیرش می کند ؟

برای پذیرش افرادی که توانایی پرداخت هزینه های کمپ را ندارند، با مشارکت خیرین تعداد محدودی پذیرش خواهند شد. در تلاشیم بتوانیم با معرفی خیرین بیشتر تعداد بیشتری را پذیرش نماییم، در نظر داشته باشید که معتاد یک بیمار است و بیمار نیاز به درمان دارد و بعد از مرحله سم زدایی و ترک اعتیاد ، شرکت در مشاوره های روانشناسی که کمپ ارائه میدهد برای مانایی ضروری است، با هدف بهبود ۱۰۰% و ارائه کیفیت این مرکز با حداقل قیمت پذیرش در کمپ خدمات رائه می دهد.ما کد تخفیف ۲۰ درصدی = بهار پاک را برای شما دوست عزیز در نظر گرفته ایم . به راحتی میتوانید با کارشناس تماس بگیرید و از تخفیف ۲۰ درصدی ( بهار پاک ) استفاده کنید

فرصت طلایی ۲۱ روزه تا سال ۱۴۰۰

برای ترک اعتیاد همین امروز با کمپ تماس بگیر و خودتو برای سال جدید پاک پاک بساز

کد تخفیف ۲۰ درصدی بهار پاک مخصوص شما

۰۹۳۵۵۰۲۳۹۰۰ خانم کریمی

درمان اعتیاد در کمپ همت
قدیمیترین کمپ غرب تهران
با تجربه و دانش تخصصی کنارتان هستیم

۱۶ دیدگاه

 • سلام. شما راه مناسبی برای کمک به بیماران اراىه کردید. متاسفانه اسیب و صدمات ناخواسته از سوی بیمار باعث خستگی او میشود. و جامعه و دولت فقط در حرف اینها را بیمار میداند. در عمل اتواع اذیتها در مراکز و دادگاهها اعمال میشود و چون بیمارند کسی حرفشان را قبول نمیکند.
  مواد فراوان هست خصوصا در دوران اولیه ترک وسوسه ریاد هست دوباره به چرخه برمیگردد.
  از شما سپاسگذارم که به هموطنان خود مدد میرسانید.
  خانواده بیمار.

  • با سلام و عرض ادب .
   در جامعه مشکلات برای همه افراد زیاد است و چیزی که همه ما باید بدانیم مقاومت در برابر وسوسه هاست و کنترل و خویشتن داری چیزیه که به راحتی برای هیچ کس مهیا نیست. در کمپ همت روانشناسان مجموعه آموزه هایی را به بیماران می آموزند که باعث توسعه فردی و مقاوت در برابر ناملایمتی های روزگار و وسوسه های دوران است .
   از اینکه ما را قابل دونستید و طرح مشکل کردیدبر خود می بالیم. برای مشاوره میتونید با کارشناسسان کمپ همت تماس بگیرید. مشتاقانه خدمتگذارتان هستیم.
   روابط عمومی کمپ همت

 • سلام
  من یک فرد معتاد هستم که توسط اعتیاد من زندگی چندین نفر از اطرافیانم از هم پاچید .دوست دارم که اعتیادم رو با خانوادده در میون بزارم اما ترس از قضاوت اونها دارم چه کنم؟

  • سلام و عرض ادب خدمت خواهر بزرگوارم
   امیدوارم به سرعت این دوره زندگی رو طی کنید و دوباره سلامتی حاصل شود. برای مشاوره روانشناسان ما در خدمت هستند میتونید با شماره کمپ تماس بگیرید . هر خدمتی از دست ما بر بیاد برای سلامتی شما دریغ نمی کنیم. با تشکر روابط عمومی کمپ همت

 • سلام من مراکز زیاد رفتم. آیا اینجا مجوز دارد . البته اینجا نه مکانش را دیدم نه افرادش را پس قضاوت نمیکنم. آیا امکان داره قبل از بستری بیمار اونجا رو دید
  در مورد مجوز سوئ تفاهم نشود کمپ بدون مجوز و نامناسب و غیراخلاقی زیاد دیده ام.
  امیدوارم اینجا خوب باشد. از نوشته ها درک میشود که حتما کمک حال ما و بیماران هستید.
  از مدیریت هم سپاسگذارم که بیماران را درمان و بستر بهبودی شان را فراهم میکنند.

  • با سلام و عرض ادب
   امیدوارم که همیشه خوب و سلامت باشید. بله این کمپ دارای مجوز و صلاحیت و رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی از تمامی مبادی زیربط است. خوشحال میشیم خدمتگزار بیمارتان باشیم. خداوند به همه سلامتی عنایت کنه . روابط عمومی کمپ همت

 • دوست بزرگوار درود یزدان پاک بر شما
  نظر به اینکه کمک به بیماران نیازمند امری بزرگ است ، و درخور پاداشی بزرگ از سوی یزدان است ،خواستم خود نیز سپاسگزار شما باشم
  از این همه همت و فداکاری شما بندگان نکو سرشت
  سپاسمندم

  • با تشکر از لطف و محبت شما بزرگواران که با این پیغامها توان بیشتری به خدمترسانی به ما میدهید. روابط عمومی کمپ همت

 • باسلام
  همسر من به بیماری اعتیاد مبتلاست و درحال حاضر به دلیل عدم توانایی مالی نمی توانم او را به کمپ ببرم،باتوجه به اینکه خودش هم مایل هست برای بهبودی،امکان قسط بندی هزینه های درمانش وجود داره؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید…

  • با سلام و عرض ادب
   امیدوارم که همیشه سلامت باشید و انشالله این موضوع نیز به سرعت حل و فصل میشه و سلامتی همسرتان دوباره حاصل میشه
   در مورد سوال شما باید عرض کنم که تمامی مراحل لازم برای اینکه فشار مالی برای خانواده های محترم آسیب دیده ایجاد نشه مهیا شده و میتونید شرایط خودتون را با کارشناسان ما مطرح کنید تابیشترین مساعدت را براتون انجام بدن
   شماره مشاوره : ۰۲۱۴۴۱۵۵۹۳۸

 • سلام شوهرم اعتیاد به شیشه داره ۲تا بچه دارم تورو خدا کمکم کنید پولی ندارم ببرم ترکش بدم واسه خرجی بچه ها هم موندم .کرج هستیم

  • با سلام و عرض ادب
   امیدوارم که همیشه سلامت باشید و همسرتان هم به زودی به کانون گرم خانواده برگرده
   در مورد درخواست شما باید عرض کنم تا آنجا که از دست ما کمکی بر بیاد مشتاقانه خدمت گذار بیماران و خانواده های آسیب دیده از اعتیاد هستیم . لطفا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. با تشکر
   شماره مشاوره : ۰۲۱۴۴۱۵۵۹۳۸

 • سلام
  تورو خدا به این معتادان بی سر پناه توی این سرما کمک کنید
  اونا کسی رو ندارن که بیاد معرفیشون کنه شما یه سر به این محله فرح زاد بزنید یا خیلی جاهای دیگه اینها هم بندگان خدا هستند که از بد این روز گار گرفتار شدن تورو خدا شما که تواین کارید کمکشون کنید

  • سلام و عرض ادب
   ممنون از اینکه پیام گذاشتید. از اینکه ما هم شاهد این رخداد های دلخراش در جای جای شهر هستیم واقعا متاثریم. ما هم به نوبه خود هر کمکی از دستمان برمیاید انجام میدهیم ولی متاسفانه امکانات بخش خصوصی پاسخگوی این همه بیمار نیست . عینا پیام شما را به مرکز شهرداری منطقه گزارش دادم. باز هم ممنون از اطلاع رسانی شهروندان مسئولی همچون شما

 • سلام.پدر من معتاده و ما وضع مالی خوبی نداریم…یه باربه اجبار کمپ رفته ولی از اون قضییه چندسالی میگذره و دوباره شروع کرده.. میخواستم بپرسم شرایط هزینش چقدره چون واقعا کاری از دستمون بر نمیاد مادرم دست تنها کار میکنه… خواهش میکنم یه کمکی کنید

  • سلام دوست عزیز
   شما میتونید با شماره ۰۹۱۰۷۵۸۹۸۸۴ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کمپ استفاده کنید .
   همکاران راهنماییتون میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *