کمپ ترک اعتیاد خصوصی در شرق تهران

معرفی کمپ ترک اعتیاد خصوصی در شرق تهران

کمپ ترک اعتیاد خصوصی در شرق تهران بیماری اعتیاد امروزه از مشکلات برخی از خانواده‌هاست، افراد بسیاری درگیر این مشکل زجرآور شده‌اند، با توجه به اینکه اعتیاد بیماری است راه‌های درمانی برایان نیز وجود دارد که با توجه به‌شدت اعتیاد هر فرد، راه درمانی برایان در نظر گرفته می‌شود.
اما همیشه این سؤال مطرح است که آیا ترک اعتیاد در کمپ، مفید است؟ آیا کمپ ترک اعتیاد خصوصی در شرق تهران خوب است؟
یکی از راه‌های کامل ترک اعتیاد به عقیده خیلی‌ها ماندن فرد در کمپ ترک اعتیاد و گذراندن مدت تعیین‌شده برای وی در آنجاست، در مراکز خصوصی ترک اعتیاد هر آنچه فرد برایانی‌ام این فرایند نیاز دارد فراهم می‌شود.

کمپ ترک اعتیاد خصوصی در شرق تهران

 

اگر برای فردی که اعتیاد به مواد مخدر را دارد امکانات خوبی فراهم شود، درمان وی به بهترین صورت انجام خواهد شد، مراکز ترک اعتیاد در کل به دودسته تقسیم می‌شوند که تفاوت‌هایی باهم دارند که در کمپ ترک اعتیاد خصوصی در شرق تهران خدمات بیشتری برای افراد ارائه می‌شود، کمپ خصوصی ترک اعتیاد با دادن بهترین امکانات افراد را در مسیر موفقیت و تغییر شرایط کنونی کمک بسیاری خواهد کرد.

امکانات آموزشی و درمانی مرکز ترک اعتیاد خصوصی
مراکز خصوصی خدمات خوبی را در اختیار افراد حاضر در کمپ قرار می‌دهد، در این مراکز آموزش‌هایی در جهت پیشبرد افراد داده می‌شود که فرد در این آموزش‌ها بیشتر خود و این بیماری را شناخته، انگیزه ترک وی بالا رفته و می‌تواند به‌مرورزمان و در زمان ضروری با استفاده از داروها اعتیاد را به‌خوبی ترک کند.

سم زدایی بدن در کمپ های شرق تهران

خدمات رفاهی و تفریحی
در کمپ ترک اعتیاد خصوصی در شرق تهران خدمات رفاهی به افراد ارائه داده می‌شود مانند تخت، تلویزیون، کامپیوتر، پلی‌استیشن، لوازم ورزشی بدن‌سازی، آشپزخانه مجزا و سرویس بهداشتی، در این صورت افراد بیمار با دیدن توجه خاص مسئولین از حالت انزوا خارج می‌شوند، با مسئولان رابطه بهتری برقرار کرده و می‌توانند روند خوبی را در بهبودی داشته باشند، به دلیل اینکه  خدمات ویژه‌ای را در اختیار افراد قرار می‌دهند هزینه بالاتری را نسبت به دیگر مراکز دارند و هزینه را برای افراد به‌صورت قسطی فراورده است به همین جهت بیماران در این مورد نگرانی و استرس نداشته و به‌راحتی می‌توانند به این مراکز روی آورده و از خدمات وی استفاده کنند.

سم زدایی بدن در کمپ های شرق تهران

سم‌زدایی
در مراکز ترک اعتیاد از مراحلم زدایی برای برخی از بیماران به کار می‌برند، مرحله سم‌زدایی در سالن خاصی انجام می‌شود که مجهز بوده و در فضایی که تمام امکانات را دارد صورت می‌پذیرد، ازجمله تجهیزات موجود در این سالن حمام تلویزیون، تخت خواب، یخچال و فرد کمک‌کننده به افراد بیمار هست.
تمام مراحل مرتبط با سم‌زدایی تحت نظارت پزشک متخصص ترک اعتیاد انجام‌شده و به فرد تمام سرویس‌هایی که نیاز باشد داده می‌شود. سم‌زدایی یکی از راه‌های ورود به شرایط بهبودی افراد است.

گروه‌درمانی
مراکز ترک اعتیاد باهدف رشد سلامت افراد و با کمک گروه‌درمانی باتجربه و روانشناسان با تشکیل جلسات آموزشی در طی دوره‌ای شروع به درمان افراد می‌کنند.
ماتریکس در کمپ ترک اعتیاد خصوصی در شرق تهران

سم زدایی بدن در کمپ های شرق تهران

 

اعتیاد به شیشه نوعی بیماری است، درمان اعتیاد به شیشه روش منحصربه‌فردی را خواستار است که در آن از دارو برای درمان استفاده نمی‌شود (به‌جز موارد بسیار کم) که این روش درمانی نوعی از درمان شناختی_رفتاری است.
از الگوریتم ماتریکس برای بیماران معتاد به شیشه استفاده می‌شود، در ماتریکس از راه‌های درمانی غیر دارویی به کار می‌برند و در مواردی هم بیماران را بستری می‌کنند، برای افرادی که به شیشه اعتیاددارند از روش‌های درمانی رایج در دنیا روش ماتریکس است، دوره جلسات ماتریکس سه‌ماهه است و هفتگی و با درمانگر و فرد بیمار برگزار می‌شود. یکی از افراد خانواده بیمار باید در حداقل یکی از جلسات ماتریکس حاضر باشد.
زمانی که برای هر جلسه در نظر گرفته‌شده است حدود نیم ساعت است، ازجمله آموزش‌هایی که در جلسات ماتریکس انجام می‌شود:
آشنا کردن خانواده بیمار با اعتیاد، مواد مخدر و چگونگی درمان، موقعیت‌هایی که برای بیمار مشکل‌ساز است، نحوه مبارزه با استرس، آموزش مدیریت در موارد لغزش، راه‌های پاک ماندن و…

سم زدایی بدن در کمپ های شرق تهران

 

بهترین دکتران ترک اعتیاد شرق تهران

در انجام الگوی ماتریکس علاوه بر موارد بالا هدف‌هایی در هر جلسه پیگیری می‌شود که ازجمله آن هدف‌ها:
بالا بردن مدت ماندگاری فرد در درمان، فرد از مواد دور بماند، کم کردن مصرف و کاهش حس وسوسه مصرف مواد که به‌صورت هفتگی برای هر فرد انجام می‌شود، با انجام آزمایش‌ها ادرار و نتیجه آن وضعیت و شرایط بیمار موردبررسی قرار می‌گیرد و بر اساس نتایج اقدامات لازم انجام می‌شود.

مرور و آموزش مهارت‌های زندگی در کمپ ترک اعتیاد خصوصی در شرق تهران
اعتیاد از طریق آموزش‌ها و یادگیری درمان می‌شود و این درمان در جلسات آموزشی انجام می‌شود. اعتیاد، فرد را از زندگی عادی جدا کرده و موجب منزوی شدن فرد خواهد شد، چیزی که معتاد در این آموزش‌ها می‌آموزد این است که فرد از گوشه‌گیری و تخریب شدن جلوگیری کرده و با توجه به آموزش و قدم‌های ۱۲ کانه آن فرد زندگی جدیدی را با روش جدید شروع خواهد کرد.
جلسه آموزش مهارت‌های زندگی شامل موارد زیر است:

آگاه کردن فرد از خودش
یادگیری همدلی
تفکر انتقادی
تفکر خلاق
تصمیم‌گیری
حل مسائل خود
ارتباط مؤثر با دیگران
رابطه بین فردی
مبارزه و سازگاری با استرس

 

بهترین دکتران ترک اعتیاد شرق تهران

مشاوره کمپ ترک اعتیاد خصوصی در شرق تهران

در مراکز ترک اعتیاد جلسات به‌صورت حضوری و یا تلفنی توسط مشاور خانوادگی صورت می‌گیرد، در رابطه با جلسات حضوری این جلسات در سالن مخصوص به خود و هر هفته در ساعت مشخصی انجام می‌شود. ازجمله نکاتی که در جلسات ذکر می‌شود پیشگیری از اعتیاد، پیگیری و ادامه روند درمان است همچنین اطلاع ساختن خانواده‌ها با موضوع اعتیاد.
از مزایای مهم دارای محیطی امن و بدون استرس است که در عمل ترک اعتیاد وجود محیطی آرام بسیار مهم است، مراکز کمپ محیط آرامی را برقرار کرده تا فرد بتواند بدون مشکل ترک اعتیاد داشته باشد، محیط مراکز بهداشتی و دارای انواع امکانات رفاهی نیز هست. هزینه‌های مراکز خصوصی به نسبت بالاتر است که فرد باید متقبل شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره رایگان کلیک کنید