خدمات اقامتی

ترک اعتیاد با روش اقامت در کمپ

در مرکز ترک اعتیاد همت ما هر آنچه برای ترک بیمار در طول دوره درمانش مورد نیاز است را فراهم کرده ایم. روش های مختلفی برای درمان اعتیاد ارائه شده است که هر شخصی با توجه به روحیات و شدت بیماری اعتیاد می ‌تواند آن ها را به عنوان درمان و ترک اعتیاد دنبال کند.

ما در کمپ ترک اعتیاد همت به شیوه‌ای اساسی و اصولی با هر شخص با توجه به نیاز هایش رفتار می ‌کنیم و خدمات مورد نیاز او را برایش فراهم می ‌کنیم تا بتوانیم یکی از بزرگترین مشکلات امروزه جامعه که مشکل گریبان گیر بسیاری از خانواده ها یعنی همان بیماری اعتیاد است را حل کنیم و از بین ببریم.

وجود محیطی کاملا آرام و بدون درگیری و استرس در مدت ترک بسیار اهمیت دارد و اکثر بیماران هم در این دوران به این گونه محیط ‌ها نیاز دارند که ما این فضا را برای بیماران فراهم کرده ایم.در واقع ما محیطی را در داخل شهر تهران فراهم کرده ایم که محیطی بدون درگیری روحی و عاطفی است. فراهم کردن امکانات رفاهی و تفریحی مجاز و همچنین محیط مناسب برای ترک اعتیاد در منطقه ای خوش آب و هوا شرایط آسانی نیست که ما آن ها را در کنار یکدیگر قرار داده ایم و کمپی را پایه ‌گذاری کرده ‌ایم که سال هاست با موفقیت به کار خود ادامه می دهد.

آسایشگاه
بوفه
کتابخانه
سالن اجتماعات
محوطه باز
وسایل ورزشی بدن سازی
سرویس های بهداشتی و حمام
وعده های غذایی منظم
جلسات مشاوره گروهی و فردی

مرکز همت دارای سابقه کاری ۱۵ ساله بوده و در منطقه ای خوش آب و هوا در تهران واقع شده است که بسیار مناسب بیمار است .خدمات رفاهی و تفریحی در این مراکز برای بیماران به طور کامل فراهم است: مانند تخت ،تلویزیون، لوازم ورزشی و بدنسازی ،آشپزخانه و سرویس بهداشتی و همچنین منوی غذایی متنوع و با کیفیت عالی، محوطه زیبا برای هوا خوری است .

جهت مشاهده تیم درمان کمپ کلیک کنید

انتخاب کمپ مناسب بسیار مهم است چرا که به دلیل افزایش تعداد مبتلایان، کمپ های غیر مجاز زیادی شروع به فعالیت نموده اند. مراکز ترک اعتیاد بسیاری در سطح تهران وجود دارد ولی مرکز ترک اعتیاد همت  قدیمیترین مرکز تاسیس شده در غرب تهران است . با اطمینان کامل میتوانیم شما را در درمان یاری کنیم.

برای مشاوره رایگان کلیک کنید