کمپ ترک اعتیاد رایگان

کمپ ترک اعتیاد رایگان کانون بازپروری و ترک اعتیاد همت آمادگی سرویس دهی به افراد معتاد و به اصطلاح کارتن خواب را در شهر تهران دارد و چیزی که این کمپ را از دیگران جدا می کند و نسبت به دیگران برتری می‌ دهد این است که بخشی از هزینه ها را به صورت رایگان ارائه می دهد.

افراد معتادی که برای ترک اعتیاد خود احتیاج به کمک و حمایت از طرف کمپ های مختلف را دارند ، کانون بازپروری و ترک اعتیاد همت آمادگی سرویس دهی به این افراد را در شهر تهران به صورت رایگان دارد.

ما در کمپ ترک اعتیاد همت از مردم درخواست می‌ کنیم که در صورت شناسایی افراد معتاد و یا به اصطلاح کارتون خواب آن ها را به این کمپ معرفی کنند تا ما  زمینه نجات آن ها را از مشکلی که در آن گرفتار شده ‌اند فراهم کنیم و مسیر بازگشت آن ها را به آغوش خانواده و جامعه هموار کنیم.

کمپ ترک اعتیاد رایگان

حمایت از افراد کارتن خواب در مسیر ترک اعتیاد قطعا باعث می‌ شود که زندگی آن ها متحول شود و همچنین از گرما و سرمای شدید هوا جان سالم به در ببرند. مردم عزیز شهر تهران برای انجام هماهنگی و یا اعلام آمادگی خود می توانند با شماره های زیر تماس حاصل نمایند.

کمپ همت ضمن تقدیر از ارگان های دولتی شهر تهران در حمایت از این کمپ اعلام می کند که معتادان رو به بهبود در این کمپ از آموزش های فنی و حرفه ای در رشته های مختلف بهره مند می شود. ما معتادان بهبود یافته  را حمایت می کنیم و به آن ها کمک می‌ کنیم که بتوانند در شغل ها و حرفه های مختلف شروع به انجام فعالیت کنند.

در کمپ ترک اعتیاد همت تمامی مددجویان از خدمات پزشکی و روانپزشکی این مرکز بهره مند می شوند همچنین جلسه های توجیهی برای خانواده های علاقمند برگزار می شود. کمپ ما با داشتن سال ها سابقه کاری این افتخار را دارد که روز به روز از افراد بیشتری پذیرش کند تا بتوانیم در کنار یکدیگر با حفظ سلامت روحی و روانی افراد جامعه، جامعه ای سالم‌تر و آبادتر داشته باشیم.

کمپ ترک اعتیاد رایگان

 

 

آنطور که می دانید یکی از بزرگترین مشکلات گریبان گیر خانواده های امروزه بیماری اعتیاد است البته هرگز نباید فراموش کنید که  اعتیاد جرم نیست بلکه بیماری است و فرد معتاد یک بیمار به حساب می آید. متاسفانه امروزه تعداد بسیار زیادی از هم وطنان ما درگیر این موضوع و مشکل شده اند و از آنجایی که ما اعتیاد را تنها یک بیماری می دانیم و به درمان آن اعتقاد دارید روش های مختلفی برای درمان اعتیاد ارائه می دهیم و هر شخصی با توجه به روحیات و شدت بیماری اش می توانند از این روش ها بهره مند باشد.

 

ما معتقدیم یکی از کامل ترین شیوه های ترک اعتیاد گذراندن طول درمان در کمپ ترک اعتیاد همت است ، ما تمامی امکانات و وسایل مورد نیاز شما را برای تان فراهم می کنیم .در مرکز ترک اعتیاد همت ما هرآنچه برای ترک بیمار در کمپ ترک اعتیاد نیاز است فراهم می کنیم . در کمپ همت ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که محیطی امن و بدون دسترسی به هیچ گونه ماده ممنوعه ای را فراهم کرده ایم.

کمپ ترک اعتیاد رایگان در تهران

مشاوره ترک اعتیاد رایگان

شما می توانید در این کمپ محیطی آرام و بدون استرس و درگیری را در مدت ترک خود تجربه کنید .ما در این مرکز با فراهم کردن محیط بدون درگیری روحی و عاطفی، فراهم کردن امکانات رفاهی و تفریحی مجاز محیط مناسب ترک اعتیاد را در داخل شهر تهران فراهم کرده‌ایم. در نظر گرفتن هزینه های مورد تایید سازمان بهزیستی جهت هزینه کمپ ترک اعتیاد ما را جز کمپ های ترک اعتیاد با قیمت مناسب اما با کیفیت بالا قرار داده است.

 

ما از پزشکان و مشاوران مجرب و متبحر در زمینه کاری خود دعوت به عمل آورده ایم . مهمترین دلیل ارجح بودن این روش حضور همدردان با تجربه به عنوان خدمتگزار در کنار معتادین می باشد. تجربه سال ها پاکی بزرگترین گنج برای مددجویان است که ما آن را به بیماران خود هدیه می دهیم.

کمپ ترک اعتیاد همت از سمت سازمان بهزیستی مجوز رسمی دارد و به صورت کاملاً علمی و اصولی آماده خدمت رسانی به شما مددجویان است. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با قوانین کمپ ترک اعتیاد و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های مختلف با کمپ ترک اعتیاد همت تماس حاصل نمایید.

مشاوره ترک اعتیاد رایگان

ما در کمپ ترک اعتیاد همت جلسات آموزشی توجیهی برای بیماران برگزار می‌کنیم و مددجویان توسط مدد یاران ارزیابی می‌شوند . پاسخگویی تلفنی ما به صورت شبانه روزی است و همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند. هزینه کمپ های ترک اعتیاد نیز طبق تعرفه مصوب از سوی سازمان بهزیستی استان تهران اعلام می شود.

مشاوره ترک اعتیاد رایگان

هزینه درمان محاسبه گشته و با توجه به شرایط کیفی، کمی و غیره این مراکز تعیین می شود. نگران هزینه های درمانی کمپ ترک اعتیاد همت نباشید ،شما می توانید پرداخت های خود را به صورت چند مرحله ای انجام دهید فقط کافی است که شما تصمیم خود را بگیرید و می توانید بقیه کارها را با خیال راحت به ما بسپارید. ما برای کمک به شما اینجا هستیم. شما هر لحظه ای که تصمیم خود را گرفتید و آماده ترک مواد اعتیاد آور شدید می توانید با ما تماس بگیرید و دوره رهایی خود را آغاز کنید.

ما همواره کنار شما هستیم شما می توانید برای تماس گرفتن با ما خیالتان آسوده باشد و احساس راحتی کنید، مشاوران ما همواره به صورت شبانه روزی آماده راهنمایی شما عزیزان هستند تا به طور کامل به سوالات شما پاسخ دهند .ما برای کمک به شما اینجا هستیم . پس از اینکه تصمیم خود را گرفتید می توانید دوره های خود را آغاز کنید .

شما پس از مدت کوتاهی می توانید انسان جدیدی را در خود کشف کنید و می توانید آینده جدید برای خود بسازید .حضور پزشک های متخصص و همچنین روان پزشک های متخصص و با تجربه در زمینه اعتیاد به صورت مداوم به فرد کمک می‌کند تا بتواند خودش تصمیم بگیرد و و این چنین است که شما می‌توانید فردی شاد باشید و آینده زیبا برای خود بسازید.

نویسنده: زهرا افشار